IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 
 

Basic Facts about London

Rozsáhlý výukový program vás na 120 výukových stránkach provede bohatou historií a živou přítomností největšího města Evropy.

[více]

Cena bez DPH:1 570,25 CZK

DPH:329,75 CZK

Cena s DPH:1 900,00 CZK

Rozsáhlý výukový program vás na 120 výukových stránkach provede bohatou historií a živou přítomností největšího města Evropy.

Obsah tvoří 5 propojených tematických celků.

Basic Facts přináší základní informace o Londýně. Od rozlohy, počtu obyvatel přes národnostní a náboženské složení až po zajímavé a praktickéé ifnormace, například o městské dopravě. Dozvíte se také, jaké jsou tradiční londýnské pokrmy a kde je najdete. Navštívíte nejslavnější londýnské obchodní ulice a trhy, jakož i světoznámé obchodní domy včetně legendárního Harrods. Všechny informace jsou doplněny množstvím atraktivních fotografií a přehlednými podrobnými mapami Velkého Londýna, centra města nebo tras a zastávek londýnskeho metra.

London Icons přináší přehled všeho, co dotváří kolorit Londýn - od královské koruny přes Big Ben až červené telefonní budky či typické černé taxíky.

Věděli jste, že Churchill , ale i Chaplin nebo Hitchcock byli Londýňané? Víc se o nich a dalších významných osobnostech pocházejících z této světové metropole dozvíte v Legendary Londoners.

London Attractions nabízí tři speciálně sestavené prohlídkové trasy s více než třiceti zastávkami u významných historických, ale i novodobých pamětihodností a atrakcí města. Každá z nich je zaznačena na podrobné mapě a doplněna stručnou charakteristikou a fotografiemi.

Tematický celek History zachycuje na interaktiví časové ose přelomové události, které ovlivnily vývoj a dnešní podobu slavného města.

Obsahem je i samotná galerie se 150 přehledně a tematicky uspořádanými fotografiemi.

Webdesign by abcdesign