IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Zpět

 

Dějiny ČR (1989 - 2004), 160x120 cm, 2v1, (+15 A3)

54080-10

Novinka, náučná tabule o dějinách Československa, vzniku České republiky a jejím vývoji na přelomu tisíciletí je v rámci vzdělávací oblasti Člověk a společnost určena pro druhý stupen základního vzdělávaní a střední školy.

[více]

Cena bez DPH:2 388,43 CZK

DPH:501,57 CZK

Cena s DPH:2 890,00 CZK

Novinka, náučná tabule o dějinách Československa, vzniku České republiky a jejím vývoji na přelomu tisíciletí je v rámci vzdělávací oblasti Člověk a společnost určena pro druhý stupen základního vzdělávaní a střední školy. Prostřednictvím fotografií, textů, map a přehledně zpracovaných informací přirozeným způsobem probouzí v žácích kladný vztah k jejich zemi, rozvíjí jejich národní cítění a zájem o poznání historie vlastního národa.

Přední strana tabule mapuje společenskou a politickou situaci v Československu v roce 1989. Soustreďuje se na události před 17. listopadem, den po dni mapuje průběh sametové revoluce až po pád totalitního režimu a zvolení Václava Havla prezidentem.
Zadní strana přináší informace o následném období demokratizace společnosti, o procesu ekonomické transformace (privatizace) i nápravě křivd (restituce, rehabilitace politických vězňů, lustrační zákon). Podrobně se věnuje příčinám rozpadu Československa, vzniku ČR a jejím prvním úspěšným krokům na světové scéně.

  • 160 x 120 cm
  • 2 v 1
  • + 15 A3

Webdesign by abcdesign