IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Zpět

Polydron – Mix sada 1 (150 kusů)

Sada se skládá ze tří originálních systémů: Polydron - Platónova tělesa - Plné tvary, Polydron - Platónova tělesa - Rámečky a Polydron - Rotační tělesa.

[více]

Cena bez DPH:3 471,07 CZK

DPH:728,93 CZK

Cena s DPH:4 200,00 CZK

Sada se skládá ze tří originálních systémů: Polydron - Platónova tělesa - Plné tvary, Polydron - Platónova tělesa - Rámečky a Polydron - Rotační tělesa. Rozsah soupravy umožňuje bezproblémovou a komplexní ukázku objektů ve třídě - současně se dá sestavit větší množství souvisejících objektů.

Obsah sady: 150 dílů, praktický plastový box na uskladnění

POLYDRON, geometrický konstrukční systém anglické výroby s více než 30 letou tradicí, je dnes už synonymem značky vysoké kvality a spolehlivosti. Všechny díly stavebnic jsou vyrobeny z mimořádně kvalitního a odolného plastu jsou bezpečné, pevné, snadno ovladatelné a vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Dají se z nich bez větší námahy vytvořit dvoj-a trojrozměrné geometrické útvary, které poslouží jako vynikající a zábavná pomůcka při poznávání jejich vlastností.

Mechanismus vytváření jednotlivých modelů je velmi jednoduchý, stavebnice se proto může používat už i v mateřské škole. Dětem pomáhá poznávat tvary, rozlišovat barvy a určovat rozměry těles. Žáci 1. stupně ZŠ se prostřednictvím stavebnice seznámí s různými geometrickými tělesy a jejich vlastnostmi. Žáci vyšších ročníků ji zase mohou využít při zhotovování náročnějších útvarů, například pravidelných mnohostěnů. Polydron Inženýr a Polydron Mosty nabízejí velký prostor pro realizaci vlastních nápadů všem nadějným inženýrům, stavitelům a konstruktérům.

V naší nabídce jsou jednotlivé sady značky POLYDRON rozděleny podle použitého mechanizmu: MAGNETIC Polydron, GIANT Polydron, Polydron PLATÓNOVA a ROTAČNÍ TĚLESA, Polydron MLADÝ KONSTRUKTÉR. 

Webdesign by abcdesign