IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Zpět

Česká republika - kraje II. díl, 2v1 (+ 15 A3)

Naše letošní podzimní vydavatelské novinky, oboustranné přehledné tabule, jsou v rámci vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět, tematický okruh Místo, kde žijeme, určeny pro první stupeň základního vzdělávání a jsou vhodné především k trvalému vyvěšení.

[více]

Doporučený produkt

Cena bez DPH:2 426,09 CZK

DPH:363,91 CZK

Cena s DPH:2 790,00 CZK

lI. díl
Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, VysočinaNaše letošní podzimní vydavatelské novinky, oboustranné přehledné tabule, jsou v rámci vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět, tematický okruh Místo, kde žijeme, určeny pro první stupeň základního vzdělávání a jsou vhodné především k trvalému vyvěšení. Naučné tabule vás ve dvou dílech na čtyřech stranách provedou jednotlivými kraji České republiky.

Prostřednictvím barevných obrázků, zajímavých textů, map a přehledných informací přirozeným způsobem probouzí v žácích kladný vztah k naší zemi, rozvíjí jejich národní cítění a zájem o poznání současnosti a historie vlastního národa. Charakteristika každého kraje nabízí základní informace o rozloze, počtu obyvatel, počtu obcí, sídle kraje, okresech a všeobecné informace o přírodních podmínkách, podnebí, hospodářství, dopravě, historických a novodobých památkách, regionálních zvláštnostech, atrakcích a zajímavostech.

Na jednotlivých mapách krajů jsou zakresleny nejen významné hrady, zámky, památky UNESCO a archeologická naleziště, ale jsou vyznačeny i národní parky, CHKO a přírodní zajímavosti. K rozvíjení poznatků jsou v mapách zakresleny i vybrané hospodářské informace s celostátním významem jako elektrárny a lázně.

  • rozměr: 140 x 100 cm
  • provedení: 2v1
  • + 15 A3

 

Související produkty:

Webdesign by abcdesign