IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Zpět

Polydron GIANT – Stavitel (72 ks)

umožňuje postavit domy, hrady a složitější objekty

[více]

Doporučený produkt

Cena bez DPH:4 297,52 CZK

DPH:902,48 CZK

5 350,00 CZK s DPH

Cena s DPH:5 200,00 CZK

  • umožňuje postavit domy, hrady a složitější objekty

Obsah sady: 72 dílů – 16 čtverců, 8 rovnostranných trojúhelníků, 30 plných čtverců s otvory na připojení ozubení, 16 oken, 2 dveří; leták s předlohami modelů

Giant Polydron podněcuje děti k tvorbě dvoj a trojrozměrných útvarů, umožňuje jim snadno a rychle sestavovat jak jednoduché geometrické útvary, tak i domy, hrady a jiné složitější objekty. Dekorativní stavebnice zároveň pomáhá dětem rozpoznávat a chápat různé tvary a vnímat textury povrchů. Hrubá textura na povrchu jedné strany dílů usnadňuje rozlišování jednotlivých tvarů a forem - čtverce pokrývají vlnovky, trojúhelníky, tečky. Braillovo písmo zase pomáhá pochopit alternativní formy komunikace. Stavebnice umožňuje realizaci objektů až do výšky dítěte. Jednotlivé díly mají mírně zaoblené tvary, speciálně navržené pro úchop dětskou rukou. Jsou modré, žluté, červené a zelené barvy.

Giant Polydron Stavitel umožňuje dětem postavit si zámek, věž pro princeznu, auta, lodě a velké budovy, uvnitř kterých se budou moci dokonce pohybovat. Děti mohou stavět skutečně velké konstrukce a přitom rozpoznávat různé tvary, 2D a 3D objekty, textury povrchu. Zároveň se naučí týmové práci při proměňování svých nápadů na realitu. Všechny díly v této sadě jsou bezpečné, vyrobené z lehkého a zároveň velmi odolného plastu a jsou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Je kompatibilní se všemi druhy Giant Polydronu včetně všech doplňků. 

Webdesign by abcdesign