IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Zpět

Polydron GIANT XL - velká sada (36 ks)

Giant Polydron podněcuje děti k tvorbě dvoj a trojrozměrných útvarů, umožňuje jim snadno a rychle sestavovat jak jednoduché geometrické útvary, tak i domy, hrady a jiné složitější objekty.

[více]

Cena bez DPH:6 198,35 CZK

DPH:1 301,65 CZK

7 870,00 CZK s DPH

Cena s DPH:7 500,00 CZK

Giant Polydron podněcuje děti k tvorbě dvoj a trojrozměrných útvarů, umožňuje jim snadno a rychle sestavovat jak jednoduché geometrické útvary, tak i domy, hrady a jiné složitější objekty. Dekorativní stavebnice zároveň pomáhá dětem rozpoznávat a chápat různé tvary a vnímat textury povrchů. Hrubá textura na povrchu jedné strany dílů usnadňuje rozlišování jednotlivých tvarů a forem - čtverce pokrývají vlnovky, trojúhelníky, tečky. Braillovo písmo zase pomáhá pochopit alternativní formy komunikace. Stavebnice umožňuje realizaci objektů až do výšky dítěte. Jednotlivé díly mají mírně zaoblené tvary, speciálně navržené pro úchop dětskou rukou. Jsou modré, žluté, červené a zelené barvy.

Nový GIANT Polydron XL je 4 násobně větší a je kompatibilní se všemi druhy Giant Polydronu včetně všech doplňků. Všechny díly jsou bezpečné, vyrobené z lehkého a zároveň velmi odolného plastu a jsou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. 

Obsah sady: 36 dílů - 12 plných čtverců s otvory pro připojení ozubení, 12 čtverců s otvory pro připojení doplňkových výplní (například barevných a popisovatelných panelů a zrcadel), 12 rovnostranných trojúhelníků s otvory pro připojení doplňkových výplní (například barevných a popisovatelných panelů a zrcadel)

Webdesign by abcdesign