IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Zpět

Polydron MAGNETIC – Automobil a figurky (92 ks)

Dekorativní stavebnice Magnetic POLYDRON umožňuje dětem objevovat fantastický svět tvarů, barev a magnetismu, učí je vnímat prostor, stavět různé konstrukce a chápat polaritu magnetu.

[více]

Cena bez DPH:4 049,59 CZK

DPH:850,41 CZK

Cena s DPH:4 900,00 CZK

Dekorativní stavebnice Magnetic POLYDRON umožňuje dětem objevovat fantastický svět tvarů, barev a magnetismu, učí je vnímat prostor, stavět různé konstrukce a chápat polaritu magnetu. Stavebnice obsahuje díly v 5 různých tvarech. Všechny jsou z jedné strany barevné (v některé ze 4 základních barev - červené, modré, žluté a zelené) a z druhé černé. Díly se spojí jen tehdy, když je dodržena polarita magnetů - tj. ze zadní strany skládačky budou díly černé. Stavebnice je vyrobena z mimořádně odolného plastu ABS, takže ji budou moci používat celé generace dětí. Značka POLYDRON garantuje vysokou kvalitu a spolehlivost svých produktů, které jsou testovány podle normy EN 71 a předpisů CPSI (Bezpečnost produktů pro děti).

Magnetický Polydron Automobil a figurky nabízí snadno použitelné, volně otočné kolečka a multikulturní figurky, díky čemu získal tento oblíbený produkt úplně nový rozměr. Stavebnice tak pomáhá dětem objevit a pochopit i základní principy pohybu. Děti se naučí, že různé tvary mají různé vlastnosti, zjistí, jak se jednotlivé tvary vhodně kombinují a spojují do celků, dokáží svoje modely správně uchopit, posunout a na základě toho koordinovat a synchronizovat pohyb. Stavebnice rozvíjí fantazii a podporuje kreativitu dětí. Je kompatibilní se všemi druhy magnetického Polydronu včetně všech doplňků.

 Obsah sady: 92 dílků - 4 kolečka, 16 čtvercových podložek na kolečka, 32 čtverců, 28 rovnostranných trojúhelníků, 6 dětských figurek, 6 dospělých figurek, praktická plastová nádoba na uskladnění.

související produkty:

Webdesign by abcdesign