IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 
 

Geologická historie Země, 120x160 2v1

  • pro II. stupeň ZŠ a SŠ

Využití pomůcky je nejen v hodinách přírodopisu, ale i zeměpisu. Tabule má zadní stranu shodnou v ilustracích s přední, je bez popisu a je určena k procvičování a prozkoušení.[více]

Cena bez DPH:2 426,09 CZK

DPH:363,91 CZK

Cena s DPH:2 790,00 CZK

  • pro II. stupeň ZŠ a SŠ

 

Naše letošní podzimní vydavatelská novinka, oboustranná přehledná tabule, je v rámci vzdělávací oblasti Člověk a příroda, oboru přírodopis, určena pro druhý stupeň základního vzdělávání a je vhodná především k trvalému vyvěšení.

Otázky vzniku života, jeho vývoje a transformace si kladlo lidstvo už od počátku. Didaktická pomůcka Geologická historie Země se snaží na tyto otázky poutavým grafickým zpracováním dávné minulosti Země žákům odpovědět.

Obsah přehledné naučné tabule podává informace o důležitých meznících geologické historie v širším kontextu, o existenci různých živočišných a rostlinných skupin v geologické minulosti, jejich nástup a vymírání, jejichž výsledkem je současná podoba krajiny a života. Tabule přímo spojuje proměny ekosystému s biodiverzitou, umožňuje poznat časové zařazení geologických útvarů, dokumentuje průběh významných horotvorných pochodů a klimatických změn, seznamuje i s vývojem kontinentů a oceánů.

Využití pomůcky je nejen v hodinách přírodopisu, ale i zeměpisu. Tabule má zadní stranu shodnou v ilustracích s přední, je bez popisu a je určena k procvičování a prozkoušení.

související produkty:

Webdesign by abcdesign