IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Basic Facts about Czech Republic 2v1

265

Novinka, naučná tabule Basic Facts about the Czech Republic - Regions je dalším příspěvkem k vytvářenému souboru naučných tabulí pro studium cizího jazyka zaměřeného na reálie.[více]

Doporučený produkt

Cena bez DPH:2 513,04 CZK

DPH:376,96 CZK

Cena s DPH:2 890,00 CZK

Novinka, naučná tabule Basic Facts about the Czech Republic - Regions je dalším příspěvkem k vytvářenému souboru naučných tabulí pro studium cizího jazyka zaměřeného na reálie.

Zpracovaným obsahem rozsáhlá naučná tabule zachycuje všeobecnou charakteristiku jednotlivých krajů a zároveň základní informace o ČR, jako údaje o rozloze, počtu obyvatel, o politickém systému a státní vlajce.

Mapa vás na dvou stranách provede kraji České republiky prostřednictvím barevných obrázků, zajímavých textů, mapek a přehledných informací o rozloze a počtu obyvatel. Všeobecná charakteristika každého kraje nabízí informace o výsznamných údálostech, hospodářství, dopravě, historických a novodobých památkách, regionálních zvlaštnostech a atrakcích, přírodních podmínkách a zajímavostech. Naučná tabule je vhodná pro začlenění do školního vzdělávacích oborech cizí jazyk, dějepis, zeměpis a také vlastivěda.

rozměr 160 x 120 cm

 

související produkty:Webdesign by abcdesign