IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Zpět

 

Polydron – Třídní super sada (456 kusů)

komplexní sada stavebnice POLYDRON pro celou třídu, obsahuje plné tvary a rámečky

[více]

Cena bez DPH:3 719,01 CZK

DPH:780,99 CZK

4 990,00 CZK s DPH

Cena s DPH:4 500,00 CZK

Kompletní sada obsahuje více než 450 kusů Polydronu. Je vhodná na rozšíření aktivit ve třídě. Je to nejekonomičtější způsob jak zakoupit velký a kvalitní soubor stavebnice Polydron pro celou třídu. Je kompatibilní se všemi druhy Polydronu - Platónova tělesa a Rotační tělesa.

Obsah sady: 456 dílů, praktický plastový box na uskladnění

POLYDRON, geometrický konstrukční systém anglické výroby s více než 30 letou tradicí, je dnes už synonymem značky vysoké kvality a spolehlivosti. Všechny díly stavebnic jsou vyrobeny z mimořádně kvalitního a odolného plastu jsou bezpečné, pevné, snadno ovladatelné a vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Dají se z nich bez větší námahy vytvořit dvoj-a trojrozměrné geometrické útvary, které poslouží jako vynikající a zábavná pomůcka při poznávání jejich vlastností.

Mechanismus vytváření jednotlivých modelů je velmi jednoduchý, stavebnice se proto může používat už i v mateřské škole. Dětem pomáhá poznávat tvary, rozlišovat barvy a určovat rozměry těles. Žáci 1. stupně ZŠ se prostřednictvím stavebnice seznámí s různými geometrickými tělesy a jejich vlastnostmi. Žáci vyšších ročníků ji zase mohou využít při zhotovování náročnějších útvarů, například pravidelných mnohostěnů. Polydron Inženýr a Polydron Mosty nabízejí velký prostor pro realizaci vlastních nápadů všem nadějným inženýrům, stavitelům a konstruktérům.

V naší nabídce jsou jednotlivé sady značky POLYDRON rozděleny podle použitého mechanizmu: MAGNETIC Polydron, GIANT Polydron, Polydron PLATÓNOVA a ROTAČNÍ TĚLESA, Polydron MLADÝ KONSTRUKTÉR.  

 

Webdesign by abcdesign