IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Zpět

Polydron – Inženýr (velká sada – 250 kusů)

Moderní konstrukční stavebnice vhodná pro výuku fyziky a technických předmětů.

[více]

Cena bez DPH:4 421,49 CZK

DPH:928,51 CZK

Cena s DPH:5 350,00 CZK

Moderní konstrukční stavebnice vhodná pro výuku fyziky a technických předmětů. Nová unikátní sada obsahuje inovativní prvky, které probudí fantazii studentů a budou je inspirovat k vytváření modelů motorů, převodovek a dalších známých technických výtvorů. Všechny prvky jsou kompatibilní s ostatními stavebnicemi Polydron.

Svým rozsahem je stavebnice vhodná jak na předvádění, tak na samostatnou práci v menších skupinách žáků. Malá sada stavebnice se skládá ze 250 dílů a obsahuje i sadu pracovních listů s návody a postupy na sestavení technických konstrukcí.

Obsah sady: 250 dílů, praktický plastový box na uskladnění

 

POLYDRON, geometrický konstrukční systém anglické výroby s více než 30 letou tradicí, je dnes už synonymem značky vysoké kvality a spolehlivosti. Všechny díly stavebnic jsou vyrobeny z mimořádně kvalitního a odolného plastu jsou bezpečné, pevné, snadno ovladatelné a vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Dají se z nich bez větší námahy vytvořit dvoj-a trojrozměrné geometrické útvary, které poslouží jako vynikající a zábavná pomůcka při poznávání jejich vlastností.

Mechanismus vytváření jednotlivých modelů je velmi jednoduchý, stavebnice se proto může používat už i v mateřské škole. Dětem pomáhá poznávat tvary, rozlišovat barvy a určovat rozměry těles. Žáci 1. stupně ZŠ se prostřednictvím stavebnice seznámí s různými geometrickými tělesy a jejich vlastnostmi. Žáci vyšších ročníků ji zase mohou využít při zhotovování náročnějších útvarů, například pravidelných mnohostěnů. Polydron Inženýr a Polydron Mosty nabízejí velký prostor pro realizaci vlastních nápadů všem nadějným inženýrům, stavitelům a konstruktérům.

V naší nabídce jsou jednotlivé sady značky POLYDRON rozděleny podle použitého mechanizmu: MAGNETIC Polydron, GIANT Polydron, Polydron PLATÓNOVA a ROTAČNÍ TĚLESA, Polydron MLADÝ KONSTRUKTÉR. Webdesign by abcdesign