IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Polydron GIANT – Zrcadla (6 ks)

SE PD70-7085

5 typů zrcátek

[více]

Cena bez DPH:824,79 CZK

DPH:173,21 CZK

Cena s DPH:998,00 CZK

  • 5 typů zrcátek včetně rovinných, dutých a vypouklých zrcadel čtvercového a kruhového tvaru

Giant Polydron podněcuje děti k tvorbě dvoj a trojrozměrných útvarů, umožňuje jim snadno a rychle sestavovat jak jednoduché geometrické útvary, tak i domy, hrady a jiné složitější objekty. Dekorativní stavebnice zároveň pomáhá dětem rozpoznávat a chápat různé tvary a vnímat textury povrchů. Hrubá textura na povrchu jedné strany dílů usnadňuje rozlišování jednotlivých tvarů a forem - čtverce pokrývají vlnovky, trojúhelníky, tečky. Braillovo písmo zase pomáhá pochopit alternativní formy komunikace. Stavebnice umožňuje realizaci objektů až do výšky dítěte. Jednotlivé díly mají mírně zaoblené tvary, speciálně navržené pro úchop dětskou rukou. Jsou modré, žluté, červené a zelené barvy.

Zvyšte herní hodnotu svého Giant Polydronu přidáním inovativních zrcátek. Děti budou nadšené vytvářením různých útvarů kombinací zrcátek a stavebnice. K dispozici je 5 různých typů zrcátek včetně rovinných, dutých a vypouklých zrcadel čtvercového a kruhového tvaru. Jsou kompatibilní se všemi druhy Giant Polydronu kromě sady Giant - Pětiúhelníky.  

Obsah sady: 6 dílů – 2 rovinné zrcadla, 1 duté a 1 vypouklé zrcadlo ve tvaru čtverce, 1 duté a 1 vypouklé zrcadlo kulovitého tvaru; leták s předlohami modelů

 

Potřebujete pomoc nebo radu?

Volejte nebo mailujte:

   

Zprávy

17.12.2021 Máme nový e-shop
Více


Webdesign by abcdesign