IKT pro školy - Nabídka interaktívních tabulí pro školy

   
 

Basic Facts about Canada, 2v1

Novinka „Basic Facts about Canadaˮ, je dalším příspěvkem k vytvářenému souboru naučných tabulí pro studium cizího jazyka nazvaného „reálieˮ. 

[více]

Cena bez DPH:2 513,04 CZK

DPH:376,96 CZK

Cena s DPH:2 890,00 CZK

Novinka „Basic Facts about Canadaˮ, je dalším příspěvkem k vytvářenému souboru naučných tabulí pro studium cizího jazyka nazvaného „reálieˮ. Zpracovaným obsahem rozsáhlá naučná tabule zachycuje na dvou stranách základní a zároveň všeobecné informace o druhé největší zemi světa.

Obsah přední strany tvoří kromě obecně geografické mapy Kanady i základní informace jako údaje o rozloze, počtu obyvatel, hlavním městě a rekordy. Mapa je doplněná 22 textovými bloky o regionálních zvláštnostech a atrakcích, přírodních podmínkách a zajímavostech, které ilustrují fotografie.

Zadní strana Vás provede za pomoci map, barevných obrázků a zajímavých textů přes témata jako dějiny, politický systém, administrativní členění, fauna, flóra a podnebí Kanady. O nesourodé směsi různých kanadských tradic a kultur, různorodosti etnik a současném složení populace se dozvíte v téma-tech lidé, jazyky a kultura. Hospodářská vyspělost a bohatství jsou popisovány v tématu doprava, průmysl a zemědělství.

 

Související produkty:

Webdesign by abcdesign